12 636 11 16
czynne:
pon.-piąt. od 9:30 do 17:30

Kim jesteśmy

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku. Szybko staliśmy się rozpoznawaną marką na terenie Krakowskich Bronowic (i nie tylko). Nasza wieloletnia współpraca z różnymi instytucjami oraz Klientami indywidualnymi poświadcza nasze zaangażowanie i pomoc (również doraźną) niesioną właśnie tym, którzy jej natychmiast potrzebują. Nowych Klientów najczęściej pozyskujemy właśnie dzięki am drodzy Klienci - z polecenia nas kolejnym Klientom

Co robimy

 • Szeroko pojęta sprzedaż komputerów i części komputerowych

  Każdy Klient, który zawita w nasze progi może liczyć na profesjonalną i fachową obsługę w sprzedaży potrzebnych mu komponentów komputerowych. Jesteśmy w stanie sprzedać każdy towar, bez względu na to jak trudno jest on dostępny na rynku.

 • Naprawa komputerów

  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na naprawę w zasadzie dowolnego sprzętu komputerowego począwszy od samych jednostek centralnych, poprzez notebooki, naprawę kart graficznych, drukarek, monitorów, zasilaczy i innych podzespołów komputerowych.

 • Wycena

  Zajmujemy się również wyceną używanego sprzętu komputerowego przyniesionego do naszego sklepu i jego ewentualną odsprzedażą. Wykonujemy także profesjonalną wycenę sprzętu pod konkretne projekty Klientów.

Zapamiętaj!

Objawy zbliżającej się awarii dysku twardego

Wymienione poniżej objawy mogą zapowiadać awarię dysku twardego, a w konsekwencji utratę zapisanych na nim informacji. W przypadku wystąpienia przynajmniej jednego z objawów uszkodzenia należy utworzyć kopię zapasową danych zapisanych na dysku.

W przypadku kiedy dysk twardy ulegnie uszkodzeniu fizycznemu, nie wolno otwierać jego obudowy. Zdjęcie obudowy dysku twardego w pomieszczeniach, które nie są do tego przystosowane, grozi bezpowrotną utratą danych lub drastycznym zmniejszeniem żywotności nośnika (nawet stukrotnym!). Dyski twarde produkowane są w warunkach laboratoryjnych. Pojedynczy pyłek kurzu może mieć szerokość równą kilku lub kilkudziesięciu ścieżkom dysku, na których zapisane są dane. Na każdej ścieżce może być zapisanych kilka plików. Można wyobrazić sobie więc straty, jakie może spowodować kurz dostający się do wnętrza dysku twardego.

Nasze podzespoły

Dlaczego my

 • Zrozumienie:

  Jesteśmy fachowcami, którzy za priorytet uważają dobro Klienta, jego czas oraz potrzeby.

 • Doświadczenie:

  Wszystkie nasze relacje z Klientami opierają się na wiedzy, a nie przypuszczeniach (jak to czasami bywa u konkurencji).

 • Asortyment:

  Nasz szeroki asortyment pozwala Klientom otrzymać to czego potrzebują w krótkim czasie, bez względu na to czy jest to sprzęt czy usługa.

Referencje

O tym jak poważnie podchodzimy do potrzeb Klientów świadczą nie tylko osoby odwiedzające nas „z polecenia” ale również referencje wystawiane przez instytucje, którym dostarczamy sprzęt komputerowy oraz usługi. Nasze komputery pracują w takich instytucjach jak Politechnika Krakowska, AGH, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Pedagogiczny, Uniwersytet Rolniczy, Straż Pożarna, Policja, instytucje pro-bono jakimi są Państwowe Biblioteki Publiczne, Urzędy Miasta, Starostwa, Parki Narodowe, Spółdzielnie mieszkaniowe, Wojsko Polskie oraz w wielu, wielu innych.