12 636 11 16
czynne:
pon.-piąt. od 9:30 do 17:30

Nasze usługi

Doradztwo komputerowe

Wszyscy nasi Klienci którzy zechcą u nas zakupić sprzęt komputerowy mogą liczyć na perfekcyjny dobór jego podzespołów do swoich potrzeb tak, aby ogólny koszt zakupu nie był wygórowany, a wszystkie potrzeby do jakich produkt zostaje kupiony - spełnione.

Odzysk danych

Skutecznie odzyskujemy dane z uszkodzonych dysków twardych (HDD, SSHD, SSD) oraz kart cyfrowych (SD, MMC, Compact Flash i innych). Dajemy możliwość przegrania ich na nośnik Klienta bądź w przypadku jego braku na nowy zakupiony w firmie (DVD,BD-R czy dysk HDD).

Usługi serwisowe

Świadczymy usługi serwisowe stałe (umowy o świadczenie usług serwisowych) oraz indywidualne, okresowe i jednostkowe, w skład usług wchodzą: opieka nad sprzętem komputerowym, rozpoznanie usterek, diagnoza i ewentualna naprawa zepsutych komponentów, dojazd do Klienta, tworzenie infrastruktury sieci komputerowych, konfiguracja stałych oraz bezprzewodowych punktów dostępowych sieci (WiFi, WLAN) a także wiele innych drobniejszych usług związanych z uszkodzeniami hardware-u i software-u.

Sprzedaż komputerów, TV, systemów audio-video, części komputerowych i oprogramowania

W swojej gamie produktów posiadamy w zasadzie wszystko co jest potrzebne do stworzenia i skonfigurowania komputera nawet dla najbardziej wysublimowanych gustów Klientów. Dodatkowo wszystko to jesteśmy w stanie oprogramować softwarem, który będzie w 100% spełniał ich oczekiwania. Całość dostarczymy pod wskazany adres lub zaprosimy do odbioru do siedziby firmy.

W 2014 roku rozszerzając swój asortyment w ścisłej współpracy z firmą Samsung, z sukcesem wprowadziliśmy do sprzedaży telewizory Full HD i 4K o dużych przekątnych (46”- 85”) a także systemy głośnikowe soundbar (2.1, 5.1 i 7.1) i wizualne (BD-R).

Specjalne propozycje
dla naszych klientów

Wszyscy nasi stali Klienci otrzymują bonusy w postaci priorytetów w naprawach, wycenach sprzętu i usług oraz ich sprzedaży, diagnozie, niższej ceny na usługi, szybszego czasu ich wykonania oraz tańszych części.

Dodatkowe usługi

Wyciszanie komputera
(systemy pasywne i aktywne)
Usługi kopiowania płyt i plików użytkownika na inne nośniki
Zgrywanie zdjęć
Drukowanie zdjęć, pism z nośników dostarczonych do firmy, etc.

Czy wiesz, że?

Częste awarie komputera wcale nie muszą świadczyć o jego popsutych komponentach, a jedynie o coraz częściej spotykanych problemach z oprogramowaniem (wirusy, trojany, oprogramowanie typu back-door, etc.) ewentualnie z przegrzewaniem się komponentów które to powinny być regularnie konserwowane.

  więcej » 

Dlaczego straciłem dostęp do swoich danych?

Uszkodzenia logiczne

Uszkodzenia logiczne polegają na naruszeniu integralności struktury logicznej danych zapisanych na nośniku. Sam nośnik jest w pełni sprawny. Uszkodzenia logiczne mogą być spowodowane atakami wirusów, przerwami w dopływie prądu elektrycznego, skokami napięcia lub błędami w oprogramowaniu. Przyczynami uszkodzeń programowych są również błędy popełnione przez człowieka – formatowanie dysku, kasowanie plików czy uszkodzenie partycji poprzez niewłaściwe użycie narzędzi dyskowych, np.: fdisk, cfdisk

Uszkodzenia logiczne możemy podzielić na:

Uszkodzenia fizyczne

Uszkodzenia fizyczne są najczęściej trudniejsze do odtworzenia od uszkodzeń logicznych. W tego typu przypadkach uszkodzeniu najczęściej ulegają elementy mechaniczne dysków twardych, takie jak głowice, silnik. Uszkodzeniom ulegają również układy elektroniki i talerze. W pozostałych nośnikach danych, uszkodzeniu ulega przede wszystkim materiał na którym zapisane są dane – warstwa refleksyjna w płytach CD, DVD, czy układy elektroniczne – pamięciach flash.

Uszkodzenia fizyczne dzielą się na: